Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” zaprasza wszystkich do zwiedzania odrestaurowanej w 2014 roku XIV-wiecznej Baszty Młyńskiej w Debrznie, potocznie zwanej Basztą Czarownic.

Oferta obejmuje: bezpłatne wejście do obiektu wraz z przewodnikiem, obejrzenie eksponatów znajdujących się w Baszcie, jak również możliwość przeprowadzenia warsztatów przyrodniczych, historycznych lub innych spotkań odpowiadających warunkom obiektu. Do tego celu obiekt wyposażony został w 30 miejsc siedzących oraz materiały i sprzęt dydaktyczny, tj. laptop, projektor, ekran multimedialny.

Obiekt składa się z kilku kondygnacji, z których każda pełni określoną funkcję. Mieści się tam: Punkt Informacji Turystycznej, Centrum Produktu Lokalnego,  Centrum Historii Regionu oraz Centrum Informacji i Edukacji Ekologicznej.

Aktualne informacje nt. wydarzeń organizowanych w Baszcie znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia – www.stowdeb.pl oraz  w mediach społecznościowych, na profilu Facebook – Baszta Czarownic.

Osoby zainteresowane ofertą Baszty Młyńskiej serdecznie zapraszamy.

KONTAKT:

Baszta Młyńska w Debrznie
ul. Harcerska 1
77-310 Debrzno
tel. 501 615 448
e-mail: basztaczarownic@debrzno.pl
Facebook: Baszta Czarownic

GODZINY OTWARCIA:
środa – niedziela: 1100 – 1700

Baszta Młyńska – oferta
Facebook