Już 26 września 2020 roku (sobota) zapraszamy wspólnie z Gminą Debrzno i CKSiT w Debrznie w gościnne progi Baszty Młyńskiej w Debrznie.

Zapewniamy, iż dzień spędzony z nami będzie pełen wrażeń i niezapomnianych doznań. A to wszystko z okazji V Wiedźmobrania Debrzeńskiej Jesieni, w ramach której zabierzemy Was w „Przyrodniczo – historyczną podróż w czasie”, w krainę dawnych zwyczajów i prastarych dziejów. Odkryjemy na nowo zapomniane smaki i zapachy. Poznamy moc ziół i wywarów, które na co dzień spożywali nasi przodkowie. Wybierzemy się również wspólnie z rycerzami na wyprawę w poszukiwaniu pereł historycznych Debrzna, a także poznamy miejsce, którego czar zauroczy pięknem naszej historii i zachwyci bogactwem rodzimej fauny i flory.

W programie przygotowaliśmy dużo atrakcji dla dzieci, ale i dla dorosłych. Pełna agenda sobotniego dnia dostępna jest w załączeniu (poniżej). W przypadku udziału dzieci, prosimy o wypełnienie i dostarczenie do siedziby Stowarzyszenia (ul. Ogrodowa 26, 77-310 Debrzno lub na adres email: stowdeb@pro.onet.pl) karty zgłoszeniowej (dostępna w załączeniu poniżej).

Odwiedzając nas, prosimy pamiętać o obowiązujących restrykcjach sanitarno – epidemiologicznych. Prosimy o zabranie ze sobą maseczek/przyłbic!

 Startujemy o 11.30!!

Do pobrania:
Agenda (plakat)
Karta zgłoszeniowa

Zapraszamy na DZIEŃ pełen zabaw i wrażeń – 26.09.2020 Dzień otwarty Baszty Młyńskiej!
Facebook
Accessibility