Pracodawcy Pomorza ? Oddział w Człuchowie, Człuchowski Klub Gospodarczy oraz Inregio24 wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Debrznie zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne w dniu 7 listopada br. do Restauracji 777 w Człuchowie o godz. 18.00.

Konsultanci Punktu Informacyjnego w Debrznie przedstawią informacje o trwających i planowanych jeszcze w 2012 roku konkursach w ramach Programu Innowacyjna Gospodarka. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się m.in. o możliwościach wdrożenia e-usługi, rozwoju współpracy m-dzy przedsiębiorstwami z wykorzystaniem elektronicznych rozwiązań, możliwościach promocji biznesu na rynkach zagranicznych. Ponadto w trakcie trwającego spotkania będzie możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

W programie przewidziano także wystąpienie m.in.: przedstawicieli Regionalnego Ośrodka EFS w Chojnicach, Inkubatora Przedsiębiorczości Cierznie oraz  firmy PPHU BEWA z Przechlewa.

Zapraszamy

Spotkanie informacyjne współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 ? 2013 oraz Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2007-2013

 

Spotkanie dla przedsiębiorców regionu ? Restauracja 777 w Człuchowie
Facebook
Accessibility