Promocja to ważny element działań każdej organizacji pozarządowej. Sprawia, że inni wiedzą, czym się zajmujemy, pozwala budować relacje z odbiorcami i odbiorczyniami, dotrzeć do potencjalnych darczyńców. Mamy dla Was zestaw materiałów, dzięki którym promocja Waszej fundacji lub Waszego stowarzyszenia stanie się łatwiejsza.

Materiały wideo ngo.pl dotyczące promocji w NGO

Playlista „Jak promować działania NGO?” na kanale YT portalngopl gromadzi podpowiedzi, dzięki którym będziecie w stanie wypromować działania każdej organizacji pozarządowej! To rozwiązania kierowane szczególnie do NGO-sów niemogących przeznaczyć znacznych środków na działania marketingowe, ale mających chęć i zapał do działania. Znajdziecie tu wskazówki dotyczącego tego, jak mówić o działaniach NGO, ale też jak korzystać z konkretnych kanałów promocji.

Jak promować nową organizację pozarządową?

Od czego zacząć myślenie o promocji Twojej fundacji lub stowarzyszenia? Jak przygotować się do promowania działań? Z jakich form może skorzystać każda organizacja? Dowiedz się z nagrania webinarium ngo.pl i Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych​ 📣 „Jak promować początkującą organizacją pozarządową?”.

Storytelling, czyli jak opowiadać historie w NGO?

Jak wykorzystać storytelling jako narzędzie promujące organizację pozarządową, projekt albo wydarzenie? Jak skonstruować dobrą opowieść? Jak zainteresować odbiorców Waszymi działaniami? Obejrzyj webinarium ngo.pl „Storytelling – siła angażujących opowieści”.

Jak tworzyć angażującą komunikację na Facebooku?

Czym jest angażująca komunikacja organizacji pozarządowej na Facebooku? Jak komunikować się na FB, żeby nas czytano i zauważano? Jak angażować fanów? Na te oraz inne pytania znajdziecie odpowiedź w nagraniu webinarium portalu ngo.pl i Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Jak tworzyć angażującą komunikację na Fb?”.

Jak tworzyć samodzielnie grafiki?

Chcesz nauczyć się tworzyć samodzielnie grafiki? Dowiedzieć się, jak korzystać z bezpłatnej aplikacji Canva? Obejrzyj webinarium portalu ngo.pl i Stołecznego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych „Jak tworzyć grafiki w Canvie?”.

Na playliście „Jak promować NGO?” znajdziesz także:

Jak promować działania NGO? Zestaw materiałów dla fundacji i stowarzyszeń.
Facebook
Accessibility