IV Wiedźmobranie już za nami. Tym razem impreza połączona była z pożegnaniem lata. 

Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” tegoroczne wydarzenie zorganizowało we współpracy z Gminą Debrzno oraz Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Debrznie.

Mimo niesprzyjającej aury przygotowaliśmy dla uczestników imprezy moc atrakcji. 

Dziękujemy za zaangażowanie Pań ze Żłobka Gminnego w Debrznie‼️

Dnia 7 września 2019 r. pod Basztą Młyńską można było spotkać rycerzy i damy dworu. Dla najmłodszych przygotowaliśmy tor przeszkód, mini warsztaty z przygotowania mieczyków dla małych rycerzyków, malowanie twarzy, pyszne kiełbaski z grilla…. Z kolei na rynku nie zabrakło naszych wspaniałych Przedszkolaków. Mieliśmy okazję skosztować przepysznych dań konkursu kulinarnego (średniowieczne potrawy w nowoczesnej odsłonie), dla mieszkańców Debrzna w tym dniu gotował Rafał Kuczkowski – uczestnik programu TV Hell’s Kitchen…. Poza tym mogliśmy spróbować specjałów przygotowanych specjalnie na tę okoliczność przez Koło Gospodyń Wiejskich w Strzeczonie oraz działkowców „Zieleniaka”. Był pokaz garncarstwa, pasieka pod Basztą, zioła i ziółka w wydaniu p. Marii Wójcik, eksperymenty i animacje dla dzieci. To wszystko okraszone było występami artystycznymi. Natomiast Restauracja Angelika w Debrznie przygotowała dla wszystkich zupę gulaszową magią zakrapianą.

Wszystkim osobą zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia pragniemy serdecznie podziękować. Dziękujemy również uczestnikom, których nie był w stanie przestraszyć byle jaki deszczyk.

IV Wiedźmobranie na pożegnanie lata_07.09.2019 r. RELACJA
Facebook
Accessibility