Starosta Człuchowski i Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie mają  przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w IV edycji Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości w powiecie człuchowskim, które odbędzie się w dniu 15.11.2012r.  w Inkubatorze Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64 gm. Debrzno w godzinach od 10.00 do godz. 13.00. Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, przedsiębiorców, studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Starosta Człuchowski i Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie mają  przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w IV edycji Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości w powiecie człuchowskim, które odbędzie się w dniu 15.11.2012r.  w Inkubatorze Przedsiębiorczości Cierznie, Cierznie 64 gm. Debrzno w godzinach od 10.00 do godz. 13.00.

Serdecznie zapraszamy osoby bezrobotne, poszukujące pracy, przedsiębiorców, studentów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Podczas Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości uczestnicy będą mogli uzyskać informacje bezpośrednio u przedstawicieli instytucji zaangażowanych w proces uruchomienia działalności gospodarczej (ZUS, Urząd Skarbowy, Urząd Miasta itd.)

  • o sposobie postępowania i procesie zakładania własnej firmy w kraju i Unii Europejskiej;
  • o możliwościach pozyskania funduszy na sfinansowanie uruchomienia działalności gospodarczej np. ze środków Funduszu Pracy, czy też  środków z Unii Europejskiej;
  • o możliwościach finansowania rozwoju prowadzonych przez siebie firm oraz zatrudnianiu nowych pracowników.

 

IV edycja Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości w powiecie człuchowskim
Facebook
Accessibility