Przez dwa intensywne dni uczestnicy Grupy Inicjatywnej w Nowej Karczmie brali udział w szkoleniu „Myślenie strategiczne w budowaniu PES/PS”. Tematyka obejmowała różne formy Podmiotów Ekonomii Społecznej, skuteczną komunikację oraz budowanie partnerstw.
Szkolenie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Debrzno – subregion południowy woj. pomorskiego”, współfinansowanego ze środków Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027.
Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, otwartością i zaangażowaniem. Spotkanie było nie tylko okazją do zdobycia nowej wiedzy, ale także do integracji i wymiany doświadczeń. Liczymy, że wypracowane pomysły zostaną wkrótce zrealizowane!
Serdecznie dziękujemy GOKSiR w Nowej Karczmie za wsparcie i gościnność.
📌 Zapraszamy do śledzenia naszych działań!
#OWESDebrzno #EkonomiaSpołeczna #FunduszeEuropejskie #NowaKarczma #Szkolenie #Współpraca #Społeczność