Kolejne Śniadanie Biznesowe w Kościerzynie – „Oferta dla seniorów w powiecie kościerskim”
W Kościerzynie odbyło się kolejne Śniadanie Biznesowe organizowane przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Debrzno w ramach projektu „Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej Debrzno – subregion południowy”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027.
Tematem przewodnim spotkania była „Oferta dla seniorów w powiecie kościerskim”. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele różnych środowisk, m.in.:
✅ Powiatowego Urzędu Pracy,
✅ Organizacji pozarządowych,
✅ Centrum Integracji Społecznej,
✅ Ośrodków Kultury,
✅ Urzędu Miasta,
✅ Rady Seniorów,
✅ Ośrodków Pomocy Społecznej.
Tak szerokie grono uczestników pozwoliło na wymianę doświadczeń i omówienie możliwości działań na rzecz seniorów. Moderatorką spotkania była Ewa Filipska, animatorka OWES Debrzno w powiecie kościerskim.
Podczas dyskusji padło wiele interesujących pomysłów dotyczących dalszego wspierania seniorów w regionie. Wspólnie ustalono, że temat wymaga kontynuacji, dlatego kolejne Śniadanie Biznesowe również poświęcone będzie tej tematyce.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywność, otwartość oraz inspirującą atmosferę! 💙
📸 Poniżej fotorelacja ze spotkania.