Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie w formie webinarium „Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020, prawne aspekty zatrudniania pracowników” w ramach programu „Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych”.

Szkolenie odbędzie się 26 czerwca na platformie ZOOM w godzinach 10:00 – 16:00. 

Prowadzący: Arkadiusz Jarosiński – radca prawny

Miejsce szkolenia: miejsce własnego zamieszkania/pracy – Platforma ZOOM. Wymagany komputer z dostępem do Internetu oraz mikrofonem, kamerką internetową.

Kto może wziąć udział?

Przedstawiciele organizacji pozarządowych ze wsi i mniejszych miast zainteresowani problematyką zatrudniania, w szczególności w zakresie zmian, które weszły w życie w latach 2018-2019 oraz w roku 2020 w związku wprowadzeniem stanu epidemii.

Pierwszeństwo udziału w szkoleniu będą miały osoby posiadające niewielkie doświadczenie w tych zakresach wiedzy oraz reprezentujące organizacje ze wsi lub mniejszych miast (do 50 tys. mieszkańców).

Jaka będzie formuła szkolenia?

Webinarium będzie miało charakter warsztatowy, ukierunkowany na stosowanie prawa pracy w praktyce z uwzględnieniem zagadnień zgłoszonych przez uczestników szkolenia.

Nowe regulacje zostaną omówione na tle praktycznych przykładów, co umożliwi lepsze zrozumienie ich istoty oraz celu wprowadzenia. Szkolenie uwzględnia bieżące interpretacje urzędowe oraz nowe wyroki Sądu Najwyższego.

Co będzie omówione na szkoleniu?

– umowa o pracę – teoria a praktyka,
– wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia,
– obowiązki pracownika i pracodawcy,
– wymiar czasu pracy,
– prawo do urlopu.

Jak się zapisać na szkolenie?

Osoby, które chcą wziąć udział w szkoleniu online, prosimy o uzupełnienie formularza zgłoszeniowego.
Termin zgłoszeń: 19 czerwca 2020 roku.

Osoby, które zostaną zakwalifikowane na webinarium, otrzymają potwierdzenie drogą mailową oraz w osobnym mailu informacje o dostępie na platformę ZOOM.

Kontakt:
W razie pytań dotyczących szkolenia prosimy o kontakt: Marlena Skalska, tel. 22 616 33 16, fimango@frso.pl

https://wydarzenia.ngo.pl/322867-webinarium-zmiany-w-prawie-pracy-w-latach-2018-2020-prawne-aspekty-zatrudniania-pracownikow.html

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu „Fimango 2020 – Zarządzanie finansami w organizacjach pozarządowych” finansowanego przez Polsko – Amerykańską Fundację Wolności.

 

 

Zmiany w prawie pracy w latach 2018-2020, prawne aspekty zatrudniania pracowników – webinarium 26.06.2020r.
Facebook
Accessibility