Centrum Organizacji Pozarządowych Powiatu Człuchowskiego prowadzone przez Stowarzyszenie ,,Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” serdecznie zaprasza pomorskie organizacje na webinar dotyczący aplikacji i programów umożliwiających zdalną pracę i komunikację.

Podczas spotkania zaprezentujemy:

 • wybrane popularne komunikatory, platformy do e-learningu i zarządzania zespołem,
 • pokażemy najprostsze i te trochę bardziej złożone, ale równie przyjazne narzędzia do komunikacji w zespole i komunikacji z klientami.

  Spotkanie składa się z części prezentacyjnej i dyskusji z uczestnikami.
  Przewidziany czas trwania spotkania ok 2 h.
  Udział w spotkaniu nie jest obarczony kwestią instalacji dodatkowego oprogramowania:) 

  Spotkanie poprowadzi Tomasz Keler – trener, animator i doradca ds. formalno-prawnych, komunikacji IT w NGO w Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku. Prywatnie pasjonat fotografii i nowych technologii.  

   

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie  drogą telefoniczną pod numerem tel. 882 063 071 lub  mailowo: d.wegner@stowdeb.pl.

Wirtualny pokój będzie dla Państwa dostępny od godziny 11:55- link do niego zostanie przesłany na podane przez Państwa adresy e- mail. 

Zapraszamy na BEZPŁATNE szkolenie online pn. ,,Narzędzia do skutecznej komunikacji i pracy zdalnej w organizacjach pozarządowych”
Facebook
Accessibility