Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie wraz z Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym w Chojnicach zapraszają na ŚNIADANIE BIZNESOWE!!!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką programu naszego wydarzenia. Oprócz części merytorycznej będzie również czas na dyskusje biznesowe przy  kawie/ herbacie i pysznych kanapkach:)))))))))))))

W programie:

Spotkanie zostanie poświęcone zgłębieniu zagadnienia relacji przez pryzmat szeroko rozumianej przedsiębiorczości. W ramach „śniadania …” w szczególny sposób potraktujemy relacyjność, w tym perspektywy i możliwości wynikające ze współpracy międzysektorowej, oraz korzyści z niej wynikających. W tym czasie poruszone zostaną następujące zagadnienia:

  • rodzaje kapitałów, a generowanie zysku, na przykładzie metody K3
  • rodzaje zysków
  • metody utrwalania i „monetyzacji” relacji,
  • przedsiębiorczość relacyjna na pograniczu biznesu i ekonomii społecznej, w tym korzyści finansowo-podatkowe

DATA_ 31.05.2017 r.

GODZINA_ 9.00 – 11.00.

MIEJSCE:  Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowe w Chojnicach
ul. Piłsudskiego 30a (sala – Antresola III piętro)
.

Celem naszego spotkania jest zainteresowanie tematem współpracy pomiędzy środowiskiem biznesowym, a organizacjami pozarządowymi opartej na podejściu WIN-WIN, uwzględniającej interesy obu stron. Ponadto będziemy się inspirować, dzielić doświadczeniami i próbować definiować (lokalne) nisze rynkowe generujące zysk.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Organizator: Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie
Współorganizator: Centrum Edukacyjno – Wdrożeniowe w Chojnicach

Szczegółowe informacje i zapisy na śniadanie prowadzone są pod numerem telefonu 882 063 053, lub e-mail: i.soltyk-grabowska@stowdeb.pl

Śniadanie biznesowe – Potęga relacji_31.05.2017r. Chojnice
Facebook
Accessibility