Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Debrznie (OWES) we współpracy z Centrum Edukacyjno-Wdrożeniowym (CEW) w Chojnicach w dniu 31.05.2017r. zorganizował śniadanie biznesowe pod hasłem „Potęga relacji”. Spotkanie miało miejsce w Chojnicach w samej siedzibie CEW, dzięki stałej i owocnej współpracy z p. Dyrektor Moniką Kuchta.

Wydarzenie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Wśród uczestników spotkania gościliśmy przedstawicieli biznesu, organizacji pozarządowych, Instytucji Otoczenia Biznesu oraz przedstawicieli Powiatowego Urzędu Pracy w Chojnicach. Animatorka OWES- p. Ilona Sołtyk-Grabowska zaprezentowała założenia projektu oraz przedstawiała szczegółową ofertę naszego Ośrodka. Następnie p. Adrian Ignasiak, który w projekcie pełni rolę doradcy biznesowego, przygotował prelekcję na temat szeroko rozumianych relacji w biznesie, pokazał perspektywy i możliwości płynące ze współpracy międzysektorowej oraz zaakcentował znaczące korzyści.

Podczas spotkania nie zabrakło dobrego humoru samych uczestników. Chęć nawiązania współpracy oraz pomysły na rozwój w zakresie społeczno-osobowym to tylko namiastka tego, co towarzyszyło nam przy wspólnym śniadaniu biznesowym.  To jedno z pierwszych wydarzeń tego typu organizowanych przez OWES, ale z pewnością nie ostatnie:)

Dziękujemy za współorganizację wydarzenia CEW w Chojnicach, ciekawą i inspirującą prelekcję moderatorowi spotkania oraz w szczególności za przybycie i aktywny udział w spotkaniu naszym gościom!!!

 

 

 

„Potęga relacji”- śniadanie biznesowe już za nami:)))))
Facebook
Accessibility