Mamy przyjemność zaprosić Państwa na I Lokalne Forum Międzysektorowe w Debrznie, połączone z obchodami Jubileuszu 20-lecia Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”, które odbędzie się w Debrznie dnia 21.09.2018 r. w siedzibie naszego Stowarzyszenia przy ul. Ogrodowej 26.

Tematem przewodnim forum będą zrównoważone relacje i społeczna odpowiedzialność biznesu w wymiarze lokalnym. W tym celu pragniemy zaprosić przedstawicieli biznesu, samorządu lokalnego oraz organizacji pozarządowych.

Forum rozpocznie się od godziny 10:00 i potrwa do 15:30. W jego trakcie mogą Państwo liczyć na wystąpienia prelegentów, którzy będą chcieli podzielić się z Państwem swoim doświadczeniem w kwestii relacji między biznesem, samorządem i organizacjami pozarządowymi oraz przedstawić praktyczny wymiar tejże współpracy.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inicjowania Rozwoju UP Foundation. Współorganizatorem natomiast są Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”

W związku z ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zgłaszanie się do osób wyznaczonych do kontaktu do dnia 17.09.2018 r. do godziny 15:00

  • osoby z powiatu człuchowskiego: Dominika Wegner (882 063 071 lub d.wegner@stowdeb.pl)
  • osoby z powiatu chojnickiego: Katarzyna Berezowska (882 064 279 lub k.berezowska@stowdeb.pl)
  • osoby z powiatu kościerskiego: Ewa Filipska (882 064 293 lub e.filipska@stowdeb.pl)

Jednocześnie pragniemy podkreślić, iż będąc współorganizatorem wydarzenia przyświeca nam chęć pogłębienia wiedzy, wzmocnienia dialogu oraz wymiany doświadczeń, dlatego bardzo zależy nam na wysokiej frekwencji, szczególnie w części warsztatowej forum.

Liczymy na Państwa obecność i aktywne uczestnictwo!

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program wydarzenia:

10:00-10:30 Rejestracja i kawa na dobry początek
10:30-10:45 Przywitanie uczestników – wprowadzenie do tematyki spotkania Monika HincPrezes Fundacji Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION

 

Zdzisława HołubowskaPrezes Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”

 

10:45- 11:30 O roli zrównoważonych relacji między biznesem, samorządem i organizacjami pozarządowymi  w budowaniu społecznej odpowiedzialności biznesu  w wymiarze lokalnym Monika Hinc
11:30-12:15 Praktyczny wymiar współpracy -Fundusz Inicjowania Rozwoju – dobre praktyki i informacje o aktualnym konkursie grantowym Natalia Siuda-Piotrowska –  Koordynator Funduszu,

zaproszeni goście

 

12:15-12:30 przerwa kawowa

 

12:30-14:00 „Dlaczego warto działać wspólnie i jak to zrobić dobrze i odpowiedzialnie? – warsztaty dotyczące potrzeb w zakresie współpracy międzysektorowej Aleksandra Kalita – Perspective CSR –      relatywistyczna optymistka, ceniąca sobie różne perspektywy myślenia. Pasjonatka partnerstw międzysektorowych w koncepcji CSR. Koordynatorka, realizatorka  kilkudziesięciu ogólnopolskich, regionalnych kampanii, akcji, eventów i programów edukacyjno-społecznych z tematyki okołoporodowej, rodzinnej, umierania i traumy. Współpracuje z biznesem, organizacjami pozarządowymi i sektorem publicznym w zakresie CSR, identyfikacji wizualnej, strategii i doradztwa PR. 
14:00-14:30 Podsumowanie:

 „Współpraca międzysektorowa motorem innowacji społecznych i rozwoju lokalnego”

 

Monika Hinc
14:30-15:30 LUNCH
I Lokalne Forum Międzysektorowe w Debrznie / 20-Lecie Stowarzyszenia „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno”
Facebook
Accessibility