Agencja Rozwoju Pomorza SA już od ponad roku realizuje projekt europejski, którego celem jest pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych pomiędzy autorami ciekawych pomysłów biznesowych a prywatnymi inwestorami ? aniołami biznesu, posiadającymi kapitał na realizację najbardziej interesujących przedsięwzięć.

 

W ramach projektu organizujemy bezpłatne szkolenie pn. ?Anioły Biznesu są wśród nas ? przygotuj się do spotkania z inwestorem?. Skierowane jest do autorów ciekawych pomysłów biznesowych i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z aniołami biznesu. Eksperci szczegółowo opowiedzą m.in. o rynku business angels i venture capital, etapach oraz warunkach inwestowania,  jak profesjonalnie przygotować dokumentację inwestycyjną prowadzić negocjacje z inwestorem.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach: 13 września 2011 r. i 27 września 2011 r. w siedzibie Agencji Rozwoju Pomorza S.A., przy ul. Arkońskiej 6 w Gdańsku (budynek A3, sala nr 005).

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o dostarczenie podpisanego formularza zgłoszeniowego do Agencji Rozwoju Pomorza S.A. przy ul. Arkońskiej 6/ budynek A3 w Gdańsku lub przesłać na numer faxu 58 301 13 41, bądź przesłać skan na adres email: inwestornia@arp.gda.pl Uczestnictwo w spotkaniu w dn. 13 września należy zgłosić do 6 września, natomiast do 20 września czekamy na zgłoszenia osób zainteresowanych udziałem w szkoleniu w dn. 27 września.

Więcej informacji o szkoleniu znajduje się << TUTAJ >>

Do pobrania:
Program szkolenia
Formularz rejestracyjny

 

?Anioły Biznesu są wśród nas ? przygotuj się do spotkania z inwestorem?
Facebook
Accessibility