„Historia jest nauczycielką życia” – świadczy o naszej przeszłości i pozwala zdobyć wiedzę o naszej tożsamości…. Niebawem, dzięki realizowanemu przez Stowarzyszenie „Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno” projektowi pn.: „Historia ukryta we wspomnieniach” powstanie film dokumentalny oraz publikacja, które przybliżą wszystkim niezwykłą historię Debrzna oraz jego mieszkańców.

Prace na planie filmu już trwają 🙂

Trailer – Historia ukryta we wspomnieniach

Pierwszy, bardzo świeży trailer filmu dokumentalnego, który mamy przyjemność tworzyć dla stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Miasta i Gminy Debrzno.W tej realizacji robimy zdjęcia do filmu oraz postprodukcję. Przed nami jeszcze sporo dni zdjęciowych, ale możemy pochwalić się pierwszymi efektami :-)Premiera odbędzie się wczesną wiosną 2019 roku.#knowit #knowitpolska #debrzno #dokument #filmdokumentalny #historia

Opublikowany przez know.it Wtorek, 6 listopada 2018

Operacja współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego
w ramach inicjatywy LEADER”  poddziałanie 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 w zakresie Zachowania dziedzictwa lokalnego.Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Historia ukryta we wspomnieniach – film i publikacja
Facebook
Accessibility